Oferta pracy

Sales Representative (rynek polski)
Nr ref. 190021/4898
Dla naszego Klienta, europejskiego lidera na rynku sprzedaży mobilnych rozwiązań przestrzennych, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, którego zadaniem będzie rozwój sprzedaży na rynkach: polskim, niemieckim oraz austriackim.
Warszawa (mazowieckie), Kraków (małopolskie), Wiedeń (zagranica)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Agnieszka Jarosz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • aktywne poszukiwanie kontrahentów na mobilne systemy przestrzenne,
  • utrzymywanie i rozwój dotychczasowego regionu sprzedaży,
  • obsługa kluczowych klientów jak również pozyskiwanie nowych,
  • planowanie i przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie umów,
  • udział w targach branżowych,
  • regularne podróże służbowe.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
  • gotowość do relokacji na stałe do Austrii (Wiedeń) - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe oraz wiedza techniczna w podstawowym zakresie,
  • rozwinięte zdolności handlowe i negocjacyjne, doświadczenie w sprzedaży technicznej mile widziane,
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • duże zorientowanie na Klienta.

Oferta obejmuje:

  • pomoc w relokacji i znalezieniu mieszkania w Wiedniu,
  • program szkoleniowy oraz zaawansowane szkolenia specjalistyczne,
  • dużą samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną prace,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.