Oferta pracy

Zarządca Nieruchomości / Property Manager
Nr ref. 181039/4813
Dla naszego Klienta, właściciela i zarządcy powierzchni biurowych, magazynowych oraz produkcyjnych, poszukujemy Kandydata na stanowisko Zarządcy / Administratora Nieruchomości.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Swarcewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie i obsługa umów najmu,
  • rozliczanie kosztów mediów z najemcami,
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z najemcami, prowadzenie bieżącej korespondencji, rozwiązywanie problemów,
  • wsparcie windykacji należności przeterminowanych,
  • zarządzanie działem technicznym i utrzymania czystości,
  • wybór oraz nadzór nad serwisami zewnętrznymi
  • nadzór oraz koordynacja prac remontowo-budowlanych zarówno u najemcy jak i po stronie właściciela,
  • współpraca z dostawcami mediów,
  • zarządzenie podległymi powierzchniami biurowymi, magazynowymi lub produkcyjnymi,
  • prowadzenie zestawień dotyczących najemców.

Wymagania:

  • minimum kilka lat doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem relacjami z najemcami,
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi/produkcyjnymi,
  • znajomość kwestii technicznych związanych z zarządzaniem nieruchomościami,
  • umiejętność budowania i zarządzania relacjami z najemcami,
  • wysoce rozwinięte umiejętności komunikowania oraz doskonałą organizację pracy własnej,
  • zaangażowanie w codziennej pracy,
  • poczucie odpowiedzialności za podejmowane decyzje,
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z licznymi premiami i bonusami,
  • udział w ciekawych projektach inwestycyjnych,
  • możliwość rozwoju oraz uzyskania nowych umiejętności i kwalifikacji.