Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Kontrolingu
Nr ref. 181064/4803
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera branży chemii budowlanej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Kontrolingu.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Natalia Rzepecka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie budżetu spółki, kontrola jego realizacji i analizowanie odchyleń,
  • raportowanie koncernowe ( cash flow, P&L, CAPEX),
  • sporządzanie analiz rentowności inwestycji,
  • bieżące przygotowanie informacji finansowej wspomagającej zarządzanie spółką oraz sporządzanie analiz i raportów "ad hoc" na potrzeby Zarządu,
  • wsparcie w działaniach zmierzających do optymalizacji procesów biznesowych,
  • ścisła współpraca z działem księgowości i innymi kluczowymi działami firmy.

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze controllingu i/lub analiz finansowych,
  • bardzo dobra wiedza z zakresu kontrolingu produkcyjnego,
  • kwalifikacja zawodowe CIMA oraz znajomość systemu Hyperion będą dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, matematyka.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dynamicznym i ciągle rozwijającym się środowisku,
  • szeroki wachlarz szkoleń i możliwość ciągłego rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zestaw benefitów (dopłaty do prywatnej opieki zdrowotnej, karty Multisport).