Oferta pracy

Kontroler Finansowy
Nr ref. 181060/4802
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej świadczącej usługi na całym świecie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego.
Kielce (świętokrzyskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Pamela Lada
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za proces budżetowania,
  • przygotowywania prognoz finansowych oraz planów długoterminowych spółki produkcyjnej,
  • analiza odchyleń od budżetu oraz zaproponowanie działań korygujących,
  • comiesięczne raportowanie wyników do Zarządu,
  • obliczanie jednostkowego kosztu wytworzenia produktu dla potrzeb polityki cenowej,
  • uczestnictwo w kształtowaniu strategii finansowej firmy.

Wymagania:

  • minimum 2 lata profesjonalnego doświadczenia w obszarze kontrolingu w spółce produkcyjnej,
  • mile widziana znajomość: SQL, VBA bądź MS Access,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doskonała zdolność organizacyjna,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • nastawienie na wsparcie oraz ścisłą współpracę z biznesem,
  • komunikatywność.

  • pracę w dużej i stabilnej firmie produkcyjnej zlokalizowanej w Kielcach,
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • realny wpływ na proces wewnątrz struktur organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.