Oferta pracy

Samodzielny Księgowy
Nr ref. 181050/4798
Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Samodzielnego Księgowego, chcącego poszerzać swoją wiedzę z zakresu ksiegowości i zdobyć nowe doświadczenia zawodowe.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Monika Turewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie uzgodnień kont bilansowych,
  • wykonywanie księgowań w księdze głównej,
  • księgowanie w zakresie środków trwałych i amortyzacji,
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca,
  • rekoncyliacja kont,
  • przygotowanie raportów okresowych.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w obszarze księgowości (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym),
  • wykształcenie wyższe (Księgowość, Finanse, Ekonimika, Zarządzanie lub pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym plusem,
  • dobra znajomość MS Excel, mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferta obejmuje:

  • rozwój zawodowy w dynamicznym i biznesowym środowisku,
  • szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych - zarówno technicznych jak i z umiejętności miękkich,
  • możliwość udział w międzynarodowych projektach,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet Multisport itp.),
  • pracę w przyjaznej atmosferze.