Oferta pracy

Quality Manager
Nr ref. 181029/4796
Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy mającej jedną ze swoich fabryk w okolicy Łodzi, poszukujemy osoby na stanowisko Quality Managera, która będzie odpowiadała za całokształt polityki jakościowej firmy.
Łódź (łódzkie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzór nad jakością procesów produkcji,
  • przygotowywanie oraz nadzór dokumentacji, sporządzanie raportów jakościowych,
  • planowanie jakości wyrobu,
  • nadzorowanie procesów inspekcyjnych oraz dbanie o wizualny wizerunek prezentacji,
  • audytowanie i jakościowa analiza procesów produkcyjnych oraz inicjowanie działań mających na celu poprawę jakości wyrobów/procesów,
  • udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki techniczne,
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe (najlepiej branża automotive),
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie z normami- ISO/TS169- mile widziane,
  • wiedza na temat procesu PPAP,
  • wiedza z zakresu rozwiązywania problemów (8D, Ishikawa, 3x5why, Pareto, 6M),
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność rozwiązywania problemów jakościowych we współpracy z klientem.

Oferta obejmuje:

  • pracę w stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.