Oferta pracy

Księgowy z językiem hiszpańskim
Nr ref. 181011/4743
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji, poszukujemy Kandydata na stanowisko Samodzielnego Księgowego z językiem hiszpańskim, który będzie wspierał firmę w zakresie rachunkowości.
Katowice (śląskie), śląskie (śląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Anna Tomczyk
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowanie rozliczeń i deklaracji podatkowych,
  • weryfikacja sald kont, wykonywanie księgowań na księdze głównej,
  • księgowanie faktur zakupu (krajowych i zagranicznych),
  • współpraca z głównym księgowym, przygotowanie danych do raportowania finansowego,
  • współpraca z działem należności i działem płatności,
  • przeprowadzanie klasyfikacji kosztów uzyskania przychodu,
  • wsparcie dla młodszych członków zespołu.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, finanse, rachunkowość itp.,
  • doświadczenie w obszarze księgowości (księgowość polska lub międzynarodowa)
  • znajomość programu SAP jako atut,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość w realizacji zadań.

  • praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku oraz sprzyjającej atmosferze,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • liczne świadczenia pozapłacowe: dofinansowanie do wakacji, szkolenia językowe, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta multisport,
  • możliwość korzystania z transportu organizowanego przez pracodawcę.