Oferta pracy

Koordynator ds. Finansowych
Nr ref. 181010/4741
Dla naszego Klienta -polskiej spółki technologicznej, specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. Finansowych.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Jakub Jóźwiak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wdrożenie do obsługi operacji finansowych grupy kapitałowej,
  • praca nad optymalizacją procesów w dziale finansowym,
  • prowadzenie rozrachunków z kontrahentami,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży, finansów i księgowości,
  • przygotowanie rozliczeń dla procesu zamknięcia miesiąca - wsparcie Dyrektora Działu Operacji Finansowych,
  • monitorowanie terminów płatności i uzgadnianie rozrachunków,
  • zapewnienie zgodności zawieranych transakcji z wewnętrznymi standardami firmy,
  • analiza faktur i kontrola dokładności zamówień,
  • sporządzanie raportów i analiz,
  • przygotowywanie i realizacja płatności,
  • kontrola nad księgowaniem wydatków pracowniczych.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze finansów / zarządzaniu finansami spółek,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finansowo / ekonomiczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi programów MS Word, MS Excel,
  • prawo jazdy kat. B.

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w polskiej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość inicjowania oraz udziału w projektach z zakresu optymalizacji procesów,
  • jasno określony kierunek rozwoju,
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.