Oferta pracy

Project Manager / Kierownik Projektu
Nr ref. 180991/4736
Dla naszego Klienta producenta i dystrybutora z branży FMCG, w związku z rozbudową fabryki poszukujemy Kandydata na stanowisko Project Managera/ Kierownika Projektu.
Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Tarnów (małopolskie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Swarcewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzór nad realizacją kontraktu budowlanego ze strony Inwestora,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną, aspektami finansowymi, terminami oraz jakością,
  • odpowiedzialność za prowadzenie rozmówi negocjacji z firmami zewnętrznymi dotyczących prac instalacyjnych, wykończeniowych oraz zakupem gotowych dóbr,
  • opracowywanie wniosków o wydanie warunków dla zamierzeń inwestycyjnych i wykończeniowych,
  • formalna obsługa procesu budowlanego np. dostaw materiałów, przylączy itp.,
  • aktualizacja planów budzetowych i raportów, opracowywanie harmonogramów prac inwestycji i remontów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe- preferowane budownictwo,
  • minimum kilka lat doświadczenia zawodowego, najlepiej z realizacji projektów kubaturowych,
  • znajomość Prawa Budowlanego, mile widziana znajomość FIDIC,
  • dobra znajomość AutoCad oraz MS Office,
  • samodzielność w działaniu,
  • sprawność w prowadzeniu negocjacji.

Oferta obejmuje:

  • udział w ciekawym projekcie inwestycyjnym,
  • możliwość podjęcia stałej współpracy po zakończeniu tego projektu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.