Oferta pracy

Analityk Sprzedaży
Nr ref. 180935/4663
Dla naszego Klienta, lidera w branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Sprzedaży.
Kraków (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Marek Lizun
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zdefiniowanie raportów cyklicznych, kluczowych wskaźników KPI, systemu monitorowania wyników wdrożonych rekomendacji,
  • odpowiedzialność za jakościowe przygotowanie raportów cyklicznych oraz analiz ad-hoc,
  • wsparcie przy procesie planowania i budżetowania,
  • analiza danych związanych z obszarem sprzedaży, na bazie dostępnych systemów,
  • zarządzanie systemami wsparci sprzedaży oraz współpraca z dostawcami systemów, celem zapewnienia dostępu do baz danych oraz niezbędnej ich funkcjonalności,
  • zarządzanie i administrowanie zewnętrznymi bazami danych,
  • współpraca z innymi działami organizacji w ramach bieżących obowiązków i trwających projektów, w kontekście osiągnięcia założonych celów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie (preferowane kierunkowe),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość narzędzi Microsoft Office, z naciskiem na MS Excel,
  • umiejętność analizy dużych ilości danych, wyciągania wniosków, przedstawiania rekomendacji,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (branża Retail/FMCG).

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę, po okresie próbnym na czas nieokreślony,
  • pracę w stabilnej i rzetelnej organizacji, nastawionej na rozwój,
  • możliwości poszerzania kwalifikacji i kompetencji dzięki zróżnicowanym szkoleniom,
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.