Oferta pracy

Młodszy Księgowy AP/AR/GL
Nr ref. 180936/4661
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży kosmetycznej, w związku z rozwojem struktur, poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Księgowego do działów AP, AR oraz GL. Mile widziani studenci oraz osoby z doświadczeniem.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Katarzyna Luchcińska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • stanowisko w dziale zobowiązań (AP),  w dziale należności (AR) lub w dziale Księgi Głównej (GL),
  • obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • praca z systemem SAP,
  • kontrola poprawności danych / dokumentacji / monitoring należności oraz zobowiązań,
  • rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur,
  • zarządzanie bazą danych,
  • przygotowywanie płatności,
  • ewidencja środków trwałych,
  • wsparcie w zamknięciu miesiąca / roku,
  • bieżący kontakt i wsparcie klienta obcojęzycznego.

Wymagania:

  • wykształcenie min. licencjackie w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2,
  • sumienność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie,
  • chęci rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • energia i chęć do działania,
  • znajomość podstaw rachunkowości (mile widziane pierwsze doświadczenie w dziale AP).

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, której misją jest promowanie francuskiego piękna wśród kobiet na całym świecie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane od poziomu doświadczenia,
  • możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz jasną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu,
  • szkolenia wdrożeniowe oraz bogaty pakiet benefitów w tym: karta multisport, opieka medyczna, dodatkowy dzień wolny na urodziny, premie uznaniowe.