Oferta pracy

Administrator Sieci Dostępowej
Nr ref. 180934/4660
Dla naszego Klienta, lidera w zakresie sieci światłowodowych poszukujemy osoby na stanowisko Administratora Sieci.
Kraków (małopolskie), Niepołomice (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Information Technology, Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Joanna Jakóbiak
Konsultant

Opis stanowiska:

  •  planowanie konfiguracji sieci dostępowej,
  •  konfiguracja urządzeń sieciowych,
  •  utrzymanie urządzeń i konfiguracji sieciowej,
  •  instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów zarządzania i towarzyszących,
  •  współpraca z partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  •  wykształcenie techniczne,
  •  znajomość systemów sieciowych opartych o protokoły TCP/IP oraz rozwiązań warstwy 2 OSI,
  •  doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych,
  •  samodzielność i odpowiedzialność,
  •  komunikatywność,
  •  znajomość obsługi systemów operacyjnych Linux oraz Windows,
  •  prawo jazdy kat. B

Oferta obejmuje:

  •  umowę o pracę lub kontrakt managerski B2B,
  •  pracę w stabilnej i rzetelnej organizacji, nastawionej na rozwój,
  •  szerokie możliwości poszerzania kwalifikacji i kompetencji dzięki zróżnicowanym szkoleniom,
  •  uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,
  •  szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie i dopasowany system premiowy.