Oferta pracy

Główna Księgowa
Nr ref. 180922/4657
Dla naszego Klienta, spółki produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej.
Gorzów Śląski (opolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Alicja Walczak
Konsultant

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało przejęcie księgowości z biura rachunkowego oraz:

  • prowadzenie Ksiąg Handlowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • rzygotowanie odpowiednich deklaracji CIT i VAT,
  • rozstrzyganie problemów księgowych i podatkowych,
  • reprezentowanie firmy wobec organów podatkowych,
  • dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej (minimum 5 lat),
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg spółki sprzedającej produkty za granicę w obcej walucie,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość),
  • dobra znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych,
  • znajomość systemów finansowo – księgowych,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • rzetelność, odpowiedzialność i terminowość,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
  • licencja Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
  • konkurencyjne warunki wynagrodzenia.