Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży
Nr ref. 180577/4508
Dla naszego Klienta, lidera w branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.
Lublin (lubelskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja, Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Joanna Jakóbiak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • realizacja założonych planów sprzedaży w oparciu o asortyment stalowych pokryć dachowych,
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,Wykonawców,
  • budowanie długofalowych relacji z Wykonawcami i firmami Dekarskimi,
  • prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert handlowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • poparte sukcesami doświadczenie sprzedażowe,
  • doświadczenie w sprzedaży segmentu pokryć dachowych będzie dużym atutem,
  • wiedza i praktyka w zakresie doradztwa technicznego,
  • wysokie zdolności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • pełne zaangażowanie w dążeniu do osiągnięcia celu,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię uzaleznioną od wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy, min. samochód służbowy,
  • realną możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • możliwość poszerzania swoich umiejętności i komptenecji wśród najlepszych profesjonalistów w branży,
  • szeroki pakiet szkoleń wdrażających i cyklicznych,
  • przyjacielską atmosferę w organizacji i wsparcie bezpośrednich przełożonych.