Oferta pracy

Internal Audit & Compliance Director
Nr ref. 180744/4496
Dla naszego klienta, grupy kapitałowej o profilu produkcyjno-handlowym posiadającej spółki i zakłady produkcyjne na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Internal Audit & Compliance Director.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Audyt
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Pamela Lada
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowanie planu i przeprowadzenie regularnych audytów w odniesieniu do wewnętrznych procedur, standardów korporacyjnych oraz zewnętrznych prawnych uwarunkowań w spółkach grupy kapitałowej,
  • odpowiedzialność za sprawne wdrożenie i sprawne funkcjonowanie systemu kontroli wewnętrznych,
  • odpowiedzialność za audyty i politykę antyfraudową,
  • przedstawianie zarządowi rekomendacji dotyczących proponowanych zmian w procedurach oraz nadzorowanie ich wdrożenia,
  • odpowiedzialność za prowadzenie szkoleń wewnętrznych dotyczących standardów i procedur,
  • współpraca z audytorem wewnętrznym,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem.

Wymagania:

  • minimum 8 lat doświadczenia zawodowego w tym minimum w lata na stanowisku menedżerskim w obszarze audytu wewnętrznego,
  • bardzo dobra wiedza z zakresu procesów biznesowych w firmie produkcyjnej i kontroli wewnętrznych,
  • kwalifikacje ACCA, CIA lub Biegłego Rewidenta mile widziane,
  • gotowość do podróży służbowych do 60% lub relokacja do Kielc,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język rosyjski mile widziany,
  • umiejętności analityczne i przygotowywania prezentacji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy.