Oferta pracy

Księgowy / Samodzielny Księgowy
Nr ref. 180738/4490
Dla naszego klienta, dużej wiodącej międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnego Księgowego.
Tychy (śląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Pamela Lada
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z polskimi standardami,
  • opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacja dokumentów finansowych,
  • kalkulacje i raportowanie wyniku finansowego, wsparcie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
  • rozliczanie dokumentacji cen transferowych,
  • sporządzanie oraz kontrola dokumentów księgowych według określonych standardów,
  • przygotowywanie raportów miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • ścisła współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz działem audytu.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnych stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość polskich zasad rachunkowości,
  • język angielski na poziomie B1,
  • znajomość programu Excel,
  • preferowane wykształcenie wyższe: rachunkowość, finanse bądź pokrewne,
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywne zarządzanie czasem,
  • elastyczność oraz dynamizm w działaniu.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • ciekawy, rozwojowy zakres obowiązków,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz ulepszeń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.