Oferta pracy

Księgowy w Dziale Zobowiązań (AP)
Nr ref. 180651/4436
Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, która poszerza swoje struktury w związku z przeniesieniem procesów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Księgowego w Dziale Zobowiązań (AP).
śląskie (śląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Bartosz Kuć
Konsultant

Opis stanowiska:

  • weryfikacja i księgowanie faktur,
  • przygotowanie rozliczeń dla procesu zamknięcia miesiąca - wsparcie zespołu księgi głównej (GL),
  • prowadzenie kont dostawców i uzgadnianie sald,
  • monitorowanie terminów płatności i uzgadnianie rozrachunków,
  • zapewnienie zgodności zawieranych transakcji z wewnętrznymi standardami firmy,
  • analiza faktur i kontrola dokładności zamówień,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • kontrola nad księgowaniem wydatków pracowniczych.

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym lub dziale księgowości - polskiej lub międzynarodowej firmy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki finansowo-księgowe lub pokrewne,
  • umiejętność obsługi programu MS Excel,

Oferta obejmuje:

  • możliwość rozwoju w obszarze księgi głównej (GL),
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta Multi-Sport, prywatne przedszkole, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej, wyjazdy integracyjne),
  • dofinansowanie kursów specjalistycznych i językowych.