Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Nr ref. 180659/4426
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w sektorze FMCG, lidera regionu w swojej branży, poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Marketingu.
Poufne (mazowieckie)
Lokalizacja
Marketing
Specjalizacja
Asystent
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Aleksandra Kuśmierek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kontakty z partnerami zagranicznymi,
  • zarządzanie projektami,
  • tworzenie materiałów reklamowych,
  • ustalanie bieżących projektów z działem marketingu, finansów, produkcji,
  • koordynowanie procesów, podpisywanie umów z dostawcami zewnętrznymi oraz nadzorowanie realizacje ustaleń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, techniki sprzedaży,
  • minimum pół  roku doświadczenia w dziale marketingu, sprzedaży i rozwoju biznesu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office.

  • możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności związanych z marketingiem,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych kompetencji w międzynarodowej firmie,
  • stabilne miejsce zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
  • pakiet benefitów.