Oferta pracy

Kontroler Finansowy
Nr ref. 180655/4422
Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Pamela Lada
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za proces budżetowania, przygotowywania prognoz finansowych oraz planów długoterminowych międzynarodowej spółki,
  • analiza odchyleń od budżetu oraz zaproponowanie działań korygujących,
  • comiesięczne raportowanie wyników do grupy oraz Dyrektora Finansowego,
  • odpowiedzialność za kontroling marż I i II stopnia w zależnych spółkach zagranicznych,
  • udział w miesięcznych/kwartalnych/rocznych procesach zamknięcia okresu oraz raportowania wyników,
  • uczestnictwo w kształtowaniu strategii finansowej firmy.

Wymagania:

  • minimum 3 lata profesjonalnego doświadczenia w obszarze kontrolingu bądź audytu zewnętrznego (BIG4),
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, ACCA / CIMA / CFA oraz dodatkowe kursy- jako atut,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1),
  • doskonała zdolność organizacyjna, umiejętności analitycznego myślenia,
  • nastawienie na wsparcie oraz ścisłą współpracę z biznesem,
  • komunikatywność.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • atrakcyjną lokalizację w centrum Krakowa,
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowania oraz interesujący pakiet benefitów,
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.