Specjalista ds. Finansowo-księgowych ze znajomością języka niemieckiego lub francuskiego
Nr ref. 180651/4418
Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. finansowo-księgowych ze znajomością języka niemieckiego lub francuskiego. Jeśli chcesz rozwijać się w multikulturowym środowisku, pracując na ciekawym stanowisku, prześlij nam swoje CV.
śląskie (śląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Bartosz Kuć
Konsultant

Opis stanowiska:

  • współpraca z główną księgową przy zamknięciach miesiąca,
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • ewidencja i księgowanie dokumentów,
  • zbieranie informacji i danych niezbędnych do przygotowania analiz,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby menedżerów zespołu,
  • efektywna komunikacja ze współpracownikami z zespołów za granicą,
  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji zadań.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie zdobyte w działach księgowości, biurze rachunkowym czy firmie międzynarodowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego oraz drugiego języka obcego: niemieckiego lub francuskiego na poziomie min. B1,
  • wykształcenie wyższe (min. licencjackie, preferowane kierunki – Finanse, Ekonomia, Zarządzanie etc.),
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • duża motywacja do  pracy i ukierunkowanie na sukces,
  • umiejętność pracy w zespole.