Oferta pracy

Księgowy w Dziale Księgi Głównej (GL)
Nr ref. 180649/4417
Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, która poszerza swoje struktury, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Księgowy w dziale Księgi Głównej (GL). Jeśli w kolejnych latach, chcesz objąć stanowisko Głównego księgowego - to rola dla Ciebie!
śląskie (śląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Anna Iskra-Opalińska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • księgowanie środków trwałych, amortyzacji i wyciągów bankowych,
  • weryfikacja dokumentów księgowych w obszarze księgi głównej,
  • współtworzenie raportów i sprawozdań finansowych,
  • księgowanie rezerw i międzyokresowych kosztów,
  • zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń podatkowych zw wymogami ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych oraz pozsotałej obowiązkowej sprawozdawczości,
  • uzgadnianie i rozliczanie kont bilansowych,
  • efektywna komunikacja ze współpracownikami oraz specjalistami z innych zespołów.

Wymagania:

  • 1-4 lata doświadczenia w obszarze księgowości (np. biura rachunkowe) lub doświadczenia zdobyte w różnych działach, w międzynarodowych korporacjach,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe, preferowane finanse i rachunkowość,
  • umiejętność obsługi programu MS Excel.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta MultiSport, prywatne przedszkole, wczasy pod gruszą, wyjazdy integracyjne etc.),
  • dofinansowanie kursów językowych i szkoleń z zakresu księgowości i finansów.