Oferta pracy

Kierownik Działu Zapewnienia Jakości
Nr ref. 180576/4370
Dla naszego Klienta, globalnego lidera w branży, poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem jakości w zakładzie produkcyjnym.
Kraków (małopolskie), Tarnów (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Joanna Jakóbiak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za prawidłowe fukcjonowanie działu Kontroli Jakości w zakładzie produkcyjnym,
  • zarządzanie podległym zespołem - motywowanie, delegowanie zadań, dbanie o stały rozwój ich kompetencji,
  • odpowiedzialność za utrzymanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015,
  • zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami prawa,
  • koordynowannie przprowadzanych audytów,
  • sporządzanie raportów, analiz i dokumentów dla Zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie techniczne lub chemiczne,
  • minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność zarządzania zespołem złożonym z kilkunastu osób,
  • umiejętność tworzenia raportów jakościowych, dokumentacji stanowiskowej.

Oferta obejmuje:

  • realny wpływ na funkcjonowanie działu jakości,
  • stałą pracę w międzynarodowej, rzetelnej organizacji,
  • możliwość nabycia profesjonalnej wiedzy i umiejętności od najlepszych profesjonalistów na świecie,
  • pakiet szkoleń wdrażających i cyklicznych,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie  + dodatkowe benefity, min. Karta Multisport,
  • przyjacielską atmosferę w organizacji i wsparcie bezpośrednich przełożonych.