Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale Rekrutacji
Nr ref. 181067/4368
Oczekuj więcej! Do naszego oddziału w Warszawie szukamy osób, które z łatwością nawiązują relacje, są ciekawe biznesu i gotowe, by podjąć staż w dziale rekrutacji.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Asystent
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Aleksandra Kuśmierek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • realizowanie projektów rekrutacyjnych end to end dla sektora BPO/SSC w całej Polsce,
  • aktywne docieranie do kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji,
  • utrzymywanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami Goldman Recruitment w aspekcie realizowanych projektów,
  • aktywny pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,
  • bieżące doradztwo dla klientów i kandydatów,
  • udział w wewnętrznych projektach z obszaru marketingu, employer brandingu,
  • możliwość rozwoju na ścieżce liderskiej lub eksperckiej.

Wymagania:

  • chęć intensywnego rozwoju i zdobywania doświadczenia w obszarze pozyskiwania i rekrutowania kandydatów,
  • płynna znajomość języka angielskiego,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji i tworzenia sieci kontaktów,
  • wykształcenie wyższe lub status studenta,
  • umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami,
  • samodzielność w działaniu.

Oferta obejmuje:

  • możliwość rozwoju w kierunku eksperckim lub menedżerskim,
  • możliwość awansu co kwartał, nawet o 2 stopnie,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe,
  • wysokie premie kwartalne,
  • konkursy zespołowe z atrakcyjnymi nagrodami,
  • możliwość pracy 40 h tygodniowo,
  • wyjazdy zagraniczne co pół roku dla najlepszych konsultantów, do tej pory były to Nowy Jork, Dubaj, Barcelona,
  • opiekę medyczną LUX MED,
  • kartę Multisport,
  • świeże owoce dwa razy w tygodniu,
  • pyszną kawę i herbatę bez limitu,
  • samochody służbowe dla menedżerów i najlepszych konsultanów.