Oferta pracy

Inżynier Produktu - Elektronik
Nr ref. 180581/4364
Dla naszego Klienta, lidera w branży systemów światłowodowych poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Elektronik.
Kraków (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Joanna Jakóbiak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • aktywne uczestnictwo w rozwoju nowych produktów wraz z innymi działami w firmie,
  • budowanie i rozwijanie intratnych relacji biznesowych w celu efektywniejszej współpracy z dostawcami,
  • rozwój nowych produktów teleinformatycznych i telekomunikacyjnych,
  • programowanie niskopoziomowe, w szczególności programowanie mikrokontrolerów,
  • projektowanie układów elektronicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i wysoka motywacja,
  • chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B.

  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy,
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii w branży,
  • samodzielne stanowisko, mające ogromny wpływ na rozwój organizacji,
  • stałą pracę w rzetelnej i stabilnej firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy, min. samochód służbowy,
  • dostęp do szerokiego pakietu szkoleń wdrażających i cyklicznych,
  • dodatkowe benefity, min. Karta Multisport, prywatna opieka medyczna,
  • przyjacielską atmosferę w organizacji i wsparcie bezpośrednich przełożonych.