Oferta pracy

Senior Leasing Manager
Nr ref. 180575/4362
Dla naszego Klienta, międzynarodowego dewelopera, firmy, która dotychczas zrealizowała w Europie ponad 50 prestiżowych inwestycji biurowych oraz niezliczoną ilość projektów magazynowych, handlowych oraz mieszkaniowych, poszukujemy Kandydata na stanowisko Senior Leasing Manager- Dział Inwestycji Magazynowych Nasz Klient świadczy również usługi z zakresu Zarządzania i obsługi Nieruchomości. Firma umożliwia udział w ciekawych, innowacyjnych projektach, oferuje możliwość poszerzenia swoich umiejętności oraz kompetencji z zakresu najmu Nieruchomości.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Justyna Swarcewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • poszukiwanie Klientów zainteresowanych wynajmem powierzchni magazynowych w Warszawie lub/i centralnej Polsce,
  • budowanie i utrzymywanie bliskich relacji biznesowych z Klientami,
  • uczestniczenie i samodzielne prezentowanie dostępnej powierzchni według wymagań Klientów,
  • penetracja rynku pod kontem nowych możliwości biznesowych,
  • negocjacje warunków handlowych,
  • opracowywanie analiz rynku powierzchni magazynowych i monitorowanie konkurencyjnych nieruchomości.

Wymagania:

  • minimum kilka lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office
  • zaangażowanie, wysoka motywacja, chęć rozwoju,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte poczucie odpowiedzialności za realizowane projekty.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • pracę w bardzo prężnie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku Polskm i światowym,
  • rozbudowany pakiet pozapłacowy,
  • pracę w małym, zgranym zespole dążącym się wzajemnym szacunkiem, wspierającym i zawsze pomocnym,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • udział w prestiżowych transakcjach.