Oferta pracy

Kierownik Zmiany
Nr ref. 180398/4361
Dla naszego Klienta, bardzo dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Kierownika Zmiany.
Tarczyn (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Justyna Swarcewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie stałym zespołem produkcyjnym (5 osób),
  • praca w systemie 3-zmianowym,
  • raportowanie do Dyrektora Produkcji,
  • odpowiedzialność za jakość wytwarzanych produktów,
  • dbałość o realizację zamówień w wyznaczonym terminie,
  • optymalizacja procesu produkcji, usprawnienie procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym bądź identycznym stanowisku,
  • umiejętność zarzadzania pracą zespołu,
  • znajomość MS Excel oraz doświadczenie z pracą w ERP,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętności budowania relacji w zespole,
  • umiejętność zarządzania zespołem w obszarze produkcji,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kontakt z najnowszymi technologiami branży termoizolacyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy),
  • pracę w bardzo dobrej atmosferze, przyjaznym środowisku.