Oferta pracy

Starszy Planista Dostaw Materiałów
Nr ref. 180158/4356
Dla naszego Klienta-międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w okolicy Warszawy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Starszy Planista Dostaw Materiałów, który będzie brał czynny udział w przygotowaniu planów produkcyjnych firmy.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie zamówień materiałowych w oparciu o posiadane dane sprzedażowe oraz uzgodnienia wewnętrzne w firmie,
  • bieżąca korekta zamówień z uwagi na nagłe nieprzewidziane sytuacje produkcyjne (awarie, zmiany partii etc.),
  • udział w wielu projektach modernizacyjnych, optymalizacyjnych oraz wdorożeniowych,
  • kontakt z dostawcami i firmami transportowymi,
  • współpraca z działami: sprzedaży, zaopatrzenia, produkcji, kontroli jakości i technologami,
  • rekomendowanie działań optymalizacyjnych we wskazanym zakresie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • doskonała znajomość pakietu Microsoft (szczególnie Excel), SAP.
  • bardzo dobre zdolności analityczne i matematyczne,
  • proaktywność oraz inicjowanie nowych rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny,
  • szanse rozwoju i duże możliwości podnoszenia własnych kompetencji.