Oferta pracy

Specjalista ds. SEM
Nr ref. 180531/4320
Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z branży e-commerce, poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. SEM.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Marketing
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Jakub Patecki
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie oraz bieżąca optymalizacja kampanii Google AdWords,
  • analiza prowadzonych działań i badanie efektywności za pomocą Google Analytics,
  • monitorowanie działań konkurencji i analiza trendów na rynku,
  • kontrola kosztów prowadzonych działań,
  • raportowanie o wynikach kampanii.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość Google AdWords oraz Google Analytics oraz Excel,
  • umiejętność wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji i optymalizacji kampanii,
  • znajomość języka angielskiego – poziom C1,
  • rozwinięte zdolności analityczne,
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • biuro w świetnej lokalizacji,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, świeże owoce w biurze, wydarzenia integracyjne, dofinansowanie nauki języków obcych,
  • możliwość rozwoju oraz udziału w dodatkowych szkoleniach i międzynarodowych inicjatywach.