Oferta pracy

Analityk w Dziale Nieruchomości/Partner Biznesowy
Nr ref. 180512/4305
Dla naszego Klienta, międzynarodowej agencji consultingowej z sektora Nieruchomości i Budownictwa, poszukujemy Kandydata na stanowisko Analityka w Dziale Nieruchomości/Partnera Biznesowego.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Justyna Swarcewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

Zakres odpowiedzialności

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zwiększenie efektywności oraz skuteczności operacji mających na celu poprawę rentowności przedsiębiorstw.

  • przeprowadzenie analiz operacyjnych i finansowych a następnie przedstawienie ustaleń i rekomendacji do zarządu,
  • opracowywanie i wdrażanie procedur finansowych w celu osiągnięcia założeń biznesowych,
  • zapewnienie wsparcia oraz określenie wskazówek dla zespołu w celu poprawy wyników finansowych,
  • wykonywanie analizy opłacalności dla poszczególnych inwestycji,
  • weryfikacja nowo przejętych budynków pod kątem rentowności,
  • opracowywanie analiz, raportów do działu sprzedaży.

Wymagania:

  • biegły język angielski (codzienna praca w międzynarodowym środowisku),
  • wykształcenie wyższe (Finanse, Ekonomia, Zarządzanie- mile widziane),
  • kilka lat doświadczenia w zakresie analiz w branży Nieruchomości,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MSOffice,
  • umiejętność budowania, generowania i interpretacji raportów,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • samodzielność i skrupulatność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • dokładność, systematyczność, terminowość.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • bogaty pakiet poza płacowy
  • pracę w bardzo dogodnej lokalizacji,
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz własnych umiejętności poprzez częste udziały w różnego rodzaju szkoleniach, treningach i sesjach,
  • bardzo nowoczesne biuro, z własną biblioteką oraz miejscem do odpoczynku.