Oferta pracy

Marketing Specialist
Nr ref. 180402/4296
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, jednego z liderów rynku FMCG, poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Marketing
Specjalizacja
Asystent, Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Bartosz Kuć
Konsultant

Opis stanowiska:

  • udział w budowaniu strategii długo i krótko-terminowej w zakresie brand marketingu,
  • asystowanie w działaniach Brand, Junior Brand Manager-a.
  • współpraca z wydawnictwami branżowymi, portalami internetowymi, domami mediowymi i agencjami reklamowymi,
  • planowanie oraz koordynacja kampanii reklamowych,
  • przygotowanie materiałów marketingowych, informacyjnych oraz wspierających sprzedaż, np. ulotki, katalogi, prospekty, itd.

Wymagania:

  • wysokie zdolności analityczne (mile widziana znajomość danych Nielsen),
  • doświadczenie w obszarze marketingu (mile widziane doświadczenie w e-marketingu),
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • kreatywność i chęć rozwoju.

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • bogaty pakiet usług medycznych.