Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów
Nr ref. 180493/4291
Dla jednego z naszych Klientów, dewelopera powierzchni mieszkaniowych, poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Swarcewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację procesu zakupów materiałów i usług z branży budowlanej oraz anżacji wnętrz,
  • prowadzenie kontraktów oraz korespondencji handlowej w języku angielskim,
  • analiza rynku w obrębie branży budowlanej,
  • nawiązywanie nowych i utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami,
  • monitorowanie terminowości dostaw, rozliczenie dokumentów handlowych,
  • prowadzenie bieżącej oceny dostawców,
  • operacyjna obsługa zakupów realizowanych na podstawie umów,
  • przygotowanie rekomendacji dla inwestora wraz z porównaniem cen z uwzględnieniem analizy ryzyk dla poszczególnych przetargów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane wykształcenie techniczne budowlane lub architektoniczne),
  • biegla znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobynym stanowisku,
  • doświadczenie w negocjacjach handlowych,
  • znajomość dodatkowego języka(włoski, niemiecki bądź francuski) będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • pracę w bardzo dobrze rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w prestiżowych projektach,
  • interesujący pakiet pozapłacowy.