Oferta pracy

Regionalny Kontroler Finansowy
Nr ref. 180479/4288
Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy działającej w obszarze usług medycznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko Regionalnego Kontrolera Finansowego.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Miłosz Niemiro
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • kontrola i optymalizacja kosztów działalności firmy,
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • analizowanie rentowności według produktów i usług, kanałów dystrybucji, klientów itp.,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy,
  • okresowe raportowanie do spółki matki według określonych standardów rachunkowości,
  • odpowiedzialność za region i raportowanie do Group CFO w Niemczech.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kontrolera finnasowego,
  • gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • znajomość Microsoft Dynamics AX,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1).

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych.