Oferta pracy

Purchasing Specialist / Specjalista ds. Zakupów
Nr ref. 180396/4287
Dla jednego z naszych Klientów, dewelopera powierzchni mieszkaniowych poszukujemy Kandydata na stanowisko Procurement Specialist/ Zakupowiec.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Michał Toporowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedziallność za realizację procesu materiałów i usług z branży budowlanej oraz aranżacji wnętrz, w szczególnosci za twoerzenie i prowadzenie kontraktów oraz korespondencji handlowej w tym w języku angielskim,
  • prowadzenie analiz warunków handlowych oraz negozjowanie umów,
  • analiza rynku w obrębie branży budowlanej i aranżacji wnętrz,
  • nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami,
  • monitorowanie terminowości dostaw , rozliczenie dokumentów handlowych,
  • prowadzenie bieżącej oceny dostawców,
  • operacyjjna obsługa zakupów realizowanych na podstawie umów,
  • przygotowanie rekomendacji dla Inwestora wraz z porównaniem cen i uwzględnieniem analizy ryzyk dla poszczególnych przetargów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne budowlane lub architektoniczne),
  • biegła znajomość języka angielskiego w tym branżowego z zakresu budownictwa i aranżacji wnętrz -warunek konieczny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość dodatkowego języka (francuski, włoski bądź niemiecki) będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • pracę w bardzo prężnie rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.