Oferta pracy

Control Engineer
Nr ref. 180391/4215
Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Control Engineer.
Kraków (małopolskie), Rzeszów (podkarpackie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Joanna Jakóbiak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • inicjowanie, planowanie, priorytetyzacja i realizacja projektów z zakresów optymalizacji i modernizacji procesu produkcyjnego w zakresie sterowania,
  • definiowanie specyfikacji i wymagań dla zakupu i modernizacji nowych maszyn i urządzeń oraz uczestnictwo w odbiorach technicznych,
  • ścisła współpraca z inżynierami procesu nowych uruchomień w projektach dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego w zakresie sterowania,
  • aktualizacja dokumentacji maszyn,
  • udział w opracowywaniu i analizie wycen, kosztów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym  na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych / pneumatycznych / hydraulicznych,
  • potwierdzona doświadczeniem umiejętność programowania sterowników PLC i urządzeń HMI (wymagana znajomość AB oraz Siemens),
  • uprawnienia SEP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność - podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne (Czechy, UK, Krosno).

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • duże wsparcie na etapie obejmowania nowego stanowiska – współpracę z ekspertami z zagranicy,
  • atrakcyjne możliwości rozwoju i awansu zawodowego,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.