Oferta pracy

Key Account Specialist (branża TSL)
Nr ref. 180383/4211
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży TSL poszukujemy kandydatów na samodzielne stanowisko związane z pozyskiwaniem i realizacją zleceń spedycyjnych krajowych i międzynarodowych.
Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Rzeszów (podkarpackie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja / stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Joanna Jakóbiak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz zleceń spedycyjnych,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami,
  • koordynacja transportu drogowego,
  • sporządzanie i kontrola dokumentacji transportowej,
  • wsparcie dla pozostałych członków zespołu spedycyjnego,
  • dbanie o wysoką jakość usług, terminowość oraz realizację założonych celów logistyczno-finansowych.

Wymagania:

  • doświaczenie na pokrewnym stanowisku,
  • umiejętność budowania intratnych relacji biznesowych,
  • efektywne zarządzanie portfelem Klientów,
  • znajomośc języka angielskiego na poziomie min. B2.

Oferta obejmuje:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przejrzysty system premiowy, bez górnej granicy,
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • smodzielne stanowisko pozwalające na dużą swobodę działań,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji i umiejętności,
  • dynamiczne środowisko i rodzinną atmosferę w pracy.