Oferta pracy

Koordynator Biura / Asystent ds. Księgowości
Nr ref. 180380/4208
Dla jednego z naszych Klientów, software house'u z siedzibą we Wrocławiu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za koordynację biura i wsparcie księgowości.
Wrocław (dolnośląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość, Wsparcie biura i biznesu
Specjalizacja / stanowisko
Asystent
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Barbara Bodek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • koordynacja zaopatrzenia biura,
  • organizacja i obsługa spotkań,
  • przygotowywanie miejsc pracy dla nowych pracowników,
  • administracyjne wsparcie dla pracowników (przygotowywanie umów itp.),
  • terminowe przesyłanie korespondencji służbowej,
  • przygotowywanie rozliczeń i porządkowanie dokumentacji.

Wymagania:

  • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • zdolności analityczne i organizacyjne,
  • znajomość zagadnień ekonomicznych.

Oferta obejmuje:

  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny.