Oferta pracy

National Key Account Manager
Nr ref. 180339/4186
Dla naszego Klienta – międzynarodowego koncernu, właściciela najbardziej rozpoznawalnych marek spożywczych– poszukujemy kandydatów na stanowisko National Key Account Manager.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
FMCG
Specjalizacja / stanowisko
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Elżbieta Piłat
Konsultant

Opis stanowiska:

  • planowanie, kreowanie i realizacja strategii sprzedaży w kanale nowoczesnym,
  • aktywne współtworzenie akcji sprzedażowych i marketingowych,
  • proponowanie i ocena nowych możliwości rozwoju biznesu wraz z czynnym uczestniczeniem w kreowaniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek,
  • zarządzanie budżetem sprzedażowym,
  • nawiązywanie pozytywnych relacji biznesowych z kontrahentami,
  • sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją zadań, wsparcie merytoryczne zespołu handlowego oraz odpowiednie motywowanie do pracy,
  • analizowanie wyników sprzedażowych i wyznaczanie kierunków działań w celu ich zwiększania.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie – ekonomiczne lub managerskie,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zdolności negocjacyjne i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2,
  • umiejętność podejmowania decyzji i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • zdolności przywódcze oraz wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność samodzielnego planowania i wyznaczania kierunków działań podległym pracownikom,
  • silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów oraz zaangażowanie,
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia.

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  • niezbędne narzędzia pracy.