Oferta pracy

Project Manager/Kierownik Projektu
Nr ref. 180307/4169
Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowego dewelopera komercyjnego, poszukujemy Kandydata na stanowisko Project Managera/Kierownika Projektu.
Warszawa (mazowieckie), Kraków (małopolskie), Wrocław (dolnośląskie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo
Specjalizacja
Specjalista, Kierownik, Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Swarcewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • koordynacja oraz nadzór nad realizacją prac nad powstającą inwestycją,
  • przygotowanie oraz przeprowadzenie inwestycji od fazy projektu aż po oddanie inwestycji do użytku,
  • nadzór nad realizacją prac w oparciu o założenia projektu, wymagania techniczne, dokumentację projektową, harmonogramy oraz budżetowanie,
  • koordynacja pracy podwykonawców oraz placu budowy,
  • odbiór poszczególnych etapów robót,
  • pełna odpowiedzialność za dotrzymanie ustalonych terminów oraz budżetów,
  • raportowanie do zarządu postępów z budowy,
  • udział w odbiorach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mile widziane techniczne budowlane,
  • dośwadczenie na podobnm lub takim samym stanowisku,
  • minimum kilka zrealizowanych projektów biurowych i/lub mieszkaniowych,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań i ich egzekwowania,
  • samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu.

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji realizującej prestiżowe inwestycje w centralnych miastach Polski,
  • umowę o pracę,
  • udział w ciekawych projektach, bardzo prestiżowych i innowacyjnych,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,
  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • bardzo pozytywną i motywującą atmosferę w pracy w miedzynarodowym środowisku.