Oferta pracy

Inżynier ds. Jakości
Nr ref. 180268/4122
Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającego się producenta z branży Automotive, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Inżyniera ds. Jakości, który będzie odpowiadał za kontrole oraz ponoszenie poziomy jakości produkowanych elementów.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Filip Górski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • bezpośredni kontakt i wsparcie klienta w zakresie aspektów jakościowych (incydenty, nowe uruchomienia, modyfikacje produktu, modyfikacje procesu),
  • wsparcie produkcji,
  • przygotowanie i przedłożenie klientowi analiz przyczyn źródłowych defektów,
  • tworzenie i nadzór na dokumentacją jakościową zgodniej z dokumentacją techniczną oraz specyficznymi wymaganiami klienta,
  • definicja i nadzór nad wskaźnikami SPC w procesie produkcyjnym
  • rozwiązywanie wewnętrznych i zewnętrznych problemów jakościowych w zakładzie oraz w siedzibie klienta,
  • aktywne uczestnictwo we wdrożeniach nowych projektów oraz zmian inżynieryjnych, przygotowanie dokumentacji PPAP,
  • przygotowanie i uczestnictwo w audytach klienta oraz stron trzecich,
  • zapewnienie wdrożenia kart nauki (LLC) oraz doświadczeń z poprzednich projektów w bieżącej produkcji.
  • uczestnictwo w procesie FMEA (konstrukcji oraz procesu) dla nowych projektów , modyfikacji, przeglądów okresowych,
  • przygotowanie i przedłożenie klientowi analiz oraz raportów 8D,
  • walidacja i kontrola metod testowania i pomiarów z działem rozwoju (RnD), inżynierii procesu,
  • nadzór nad i przygotowanie planów poprawy wynikających z procesu ciągłego doskonalenia (Kaizen).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale jakości lub procesu (preferowany przemysł motoryzacyjny),
  • biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO TS 16949,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność komunikacji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność.

Oferta obejmuje:

  • bardzo dobre warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń dodatkowych.