Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Infrastruktury
Nr ref. 180157/4026
Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży retail poszukujemy kandydatów. Jeśli pasjonujesz się rozwiązaniami infrastrukturalnymi IT, technologia to Twoja pasja i nie boisz się pracy z wykorzystaniem języków obcych, to mamy dla Ciebie propozycję, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja / stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Martyna Strugińska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • praca na ostatniej linii wsparcia infrastruktury IT dla firmy, której oddziały zlokalizowanie są w całej Europie, a także lokalnie,
  • udział w projektach wdrożeniowych i usprawniających,
  • współpraca z zagranicznymi zespołami IT,
  • wsparcie infrastruktury: serwery, bazy danych, sieci, systemy POS,
  • rozwiązywanie bieżących problemów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyczne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • język angielski w stopniu bardzo dobrym – warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu sieciami, pracą z system POS – mile widziane,
  • znajomość języka: niemieckiego, francuskiego lub włoskiego – mile widziane,
  • podstawy programowania.

  • zatrudnienie na podstawie wybranej formy współpracy (umowa o pracę lub B2B),
  • udział we wsparciu technicznym oraz projektach wdrożeniowych najnowocześniejszych rozwiązań w branży,
  • swoboda wyboru działań prowadzących do osiągniecia celu,
  • współpraca z pozytywnym, energicznym zespołem specjalistów a jednocześnie pasjonatów,
  • praca zmianowa (elastyczny dobór grafiku) ułatwi pogodzenie obowiązków z życiem codziennym.