Oferta pracy

Księgowy ds. Zobowiązań
Nr ref. 180108/3986
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży kosmetycznej, poszukujemy osób chcących rozwijać się w księgowości korporacyjnej na stanowisko Księgowy ds. Zobowiązań.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Asystent, Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Martyna Lipińska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • księgowanie faktur zakupu i wyciągów bankowych,
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych,
  • kontrola płatności,
  • obsługa podstawowych danych dostawców,
  • kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy,
  • kontakt z dostawcami, uzgadnianie sald.

Wymagania:

  • wcześniejsze doświadczenie w księgowości mile widziane,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w codziennej pracy,
  • chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze finansów/księgowości,
  • komunikatywność, zaradność, wielozadaniowość,
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w grupie.

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, prywatna opieka medyczna,
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy,
  • gwarancja pozytywnej i rozwijającej atmosfery pro-pracowniczej.