Oferta pracy

Inżynier ds. Jakości
Nr ref. 17984/3574
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera ds. Jakości.
Włocławek (kujawsko-pomorskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja / stanowisko
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Filip Górski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za opracowywanie wskaźników jakościowych,
  • uczestnictwo w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • tworzenie planów i dokumentacji kontrolnej,
  • bezpośredni kontakt z Klientem, rozpatrywanie reklamacji oraz inicjowanie akcji naprawczych,
  • odpowiedzialność za dokumentację jakościową,
  • planowanie i przeprowadzanie audytów jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość narzędzi jakościowych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji,
  • płynna znajomość języka angielskiego.

  • stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym,
  • pracę w międzynarodowej firmie z mocną pozycją na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • profesjonalne standardy pracy,
  • pakiety szkoleniowe i socjalne.