Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Head of Lamination (branża jachtowa)

Nr ref. 36/3/2024/AZ/209

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży stoczniowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Head of Lamination.

Ełk (Warmińsko-Mazurskie)
Lokalizacja
Engineering and Manufacturing
Specjalizacja
Kierownik
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English, Polish
Wymagany język
Marzena Niedopad, Hubert Kurek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • doświadczenie w pracy z technologią laminatów i dobra znajomość tych procesów,
  • mile widziane doświadczenie w branży jachtowej,
  • wyższe wykształcenie techniczne,
  • udokumentowana umiejętność skutecznego kierowania i zarządzania pracą innych osób oraz delegowania zadań w razie potrzeby,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań,
  • dobre umiejętności komunikacji umożliwiające skuteczną i produktywną komunikację ze wszystkimi poziomami personelu w zakładzie,
  • znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętność pracy w zespole w celu osiągnięcia ogólnych celów firmy,
  • umiejętność pracy z danymi.

Wymagania:

  • kompleksowe zarządzanie wydziałem laminatów w stoczni obejmujące przede wszystkim planowanie, koordynację i kontrolę procesów laminowania,
  • rozwijanie i wdrażanie procedury oraz procesów w celu poprawy wydajności i produktywności,
  • szkolenie i rozwój podległego zespołu,
  • redukcja problemów jakościowych, niedoskonałości oraz optymalizacja procesów,
  • współpraca między działowa w celu spełnienia wymagań dotyczących produkcji, jakości i zgodności.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące także system premiowy,
  • pracę w nowoczesnym i rozwojowym środowisku w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • budżet szkoleniowy na podnoszenie kwalifikacji.