Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy (automotive)

Nr ref. 84/3/2024/KŻ/207

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, który będzie odpowiadał za sprzedaż na obszarze Polski Południowej.

Kraków (Małopolskie)
Lokalizacja
Sales
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English
Wymagany język
Aleksandra Łagosz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • sprzedaż farb, lakierów i powłok przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad klientami obecnymi,
  • omawianie kwestii technicznych i sprzedażowych z klientem w celu poprawy i uzyskania jak największej satysfakcji klienta,
  • ścisła współpraca i interakcja ze wszystkimi działami wewnętrznymi (jakość, CS, RD&I itp.),
  • wspieranie obsługi klienta we właściwym zarządzaniu produktami MTO i MTS dla głównych klientów.

Wymagania:

  • 3-5 lat odpowiedniego doświadczenia w branży lakierniczej, motoryzacyjnej (preferowane) lub innej branży produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • wiedza techniczna na temat powłok w przemyśle motoryzacyjnym (preferowane) lub w innym przemyśle produkcyjnym,
  • umiejętność budowania relacji z klientami,
  • gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • niezbędne wyposażenie stanowiska: komputer, telefon, samochód,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP lub kontrakt B2B,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.