Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Dyrektor ds. Doskonalenia Procesów Jakościowych

Ref. nr195058/9912
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora ds. Doskonalenia Procesów Jakościowych.
Poznań (okolice) (wielkopolskie)
Location
Engineering and Manufacturing
Job title
Director
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Marzena Niedopad
Consultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie wszystkimi procesami w firmie w kontekście poprawy ich jakości,
  • zarządzanie zespołem jakości produkcji i procesów,
  • utrzymanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością w obszarze produkcji, logistyki i administracji oraz utrzymanie obowiązujących standardów jakości,
  • standaryzacja procesów pod kątem jakościowym dla zakładu produkcyjnego oraz innych obszarów w firmie,
  • mapowanie procesów w firmie, określanie obszarów do korekty, realizacja projektów usprawniających procesy,
  • inicjowanie działań zmierzających do zwiększenia efektywności operacyjnej organizacji,
  • tworzenie i wdrażanie polityki zarządzania jakością, zarządzanie projektami jakościowymi,
  • przygotowywanie i prowadzenie audytów wewnętrznych,
  • nadzorowanie procesu reklamacji klientów, nadzorowanie istniejących i wdrażanych procesów, technologii, procedur i instrukcji oraz zapewnienie ich zgodności z uzyskanymi certyfikatami i normami,
  • analizowanie wskaźników jakości oraz inicjowanie i weryfikacja realizacji zalecanych działań korygujących.

Wymagania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim/kierowniczym w obszarze doskonalenia procesów jakościowych w organizacji,
  • doświadczenie poparte sukcesami w zakresie doskonałości operacyjnej, doskonalenia procesów w organizacji itp,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej — produkcja od surowca,
  • doświadczenie w prowadzeniu i procesowaniu audytów,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe — wymagane wykształcenie inżynierskie,
  • znajomość zaawansowanych narzędzi jakościowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2 w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w tym programu Excel) - mile widziana znajomość program SAP.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • samochód służbowy,
  • premie i pakiet benefitów dodatkowych,
  • możliwość realnego wpływu na rozbój firmy i zwiększanie jej konkurencyjności.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Słupsk (pomorskie)
Gdansk (pomorskie), Toruń (kujawsko-pomorskie), Elbląg (kujawsko-pomorskie)
Katowice (śląskie)
Katowice (śląskie), Bielsko-Biala (śląskie), Tychy (śląskie)
Ostrołęka (mazowieckie), Olsztyn (warmińsko-mazurskie), Szczytno (warmińsko-mazurskie)
cała Polska (cała Polska)
Warsaw (mazowieckie), Błonie (mazowieckie)
Bielsko-Biala (śląskie)