Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Senior Key Account Manager

Ref. nr 194161/8790
Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci sklepów z artykułami sportowymi, poszukujemy kandydata na stanowisko Senior Key Account Managera.
Warsaw (mazowieckie)
Location
Sales
Job title
Manager
Position level
permanent
Contract type
English, Polish
Required language
Katarzyna Wręga
Consultant

Opis stanowiska:

  • rozwijanie oferty sprzedawców i budowanie partnerskich relacji,
  • prowadzenie analizy biznesowej w celu zwiększenia handlu,
  • oferowanie usług dodatkowych dla sprzedawców marketplace,
  • szkolenie sprzedawców w korzystaniu z back-office,
  • odpowiedzialność za kontakt z kluczowymi partnerami handlowymi,
  • współpraca ze sprzedawcami zagranicznymi,
  • współtworzenie strategii biznesowej rozwoju Decathlon Marketplace,
  • raportowanie postępów pracy z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi,
  • dostarczanie jakościowych danych,
  • udział w strategicznych spotkaniach biznesowych,
  • współpraca z Managerami poszczególnych Zespołów.

Wymagania:

  • język angielski na poziomie zaawansowanym (min. B2) - pozwalający na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole,
  • silne umiejętności analityczne,
  • znajomość polskiego rynku e-commerce,
  • znajomość modelu biznesowego platform online marketplace,
  • doświadczenie w zarządzaniu klientami na platformie e-commerce lub marketplace,
  • sprawne posługiwanie się Pakietem MS Office i Google Workspac,
  • znajomość najpopularniejszych platform e-commerce i metod integracji,
  • znajomość podstawowych wskaźników KPI (GMV, CLV, AOV, SKU, itp.),
  • efektywna organizacja pracy i zorientowanie na cel,
  • doświadczenie w pracy z Pipedrive lub innym narzędziem CRM,
  • doświadczenie w handlu internetowym/ online marketplace - mile widziane,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna, kwartalna i roczna,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • prywatną opiekę medyczną, Ubezpieczenie na życie,​ Pracownicze Plany Emerytalne finansowane przez Pracodawcę​,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • szereg profesjonalnych szkoleń ułatwiających Ci proces integracji, w tym managerskich oraz technicznych dotyczących wybranego sportu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • wspólne uprawianie sportu i treningi,
  • sportową i wyjątkową atmosferę pracy.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Wroclaw (dolnośląskie), Poznan (wielkopolskie), Jaworzno (śląskie)
Warsaw (mazowieckie), Lodz (łódzkie)
Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Rzeszów (podkarpackie)
Warsaw (mazowieckie), Katowice (śląskie), Białystok (podlaskie)
Cracow (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie), Myślenice (małopolskie)