Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Dyrektor Generalny (Resort 5*)

Ref. nr 194144/8783
Dla naszego Klienta, sieci prężnie rozwijających się resortów hotelowych 5*, poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Generalnego Resortu.
dolnośląskie (dolnośląskie)
Location
Executive, Procurement & Supply Chain, Project Management
Job title
Director
Position level
permanent
Contract type
Required language
Aleksandra Gniewek
Consultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie resortem hotelowym 5* oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
  • tworzenie i realizacja strategii rozwojowej wszystkich obiektów,
  • zarządzanie i kontrolowanie budżetu kosztowo-przychodowego,
  • pozyskiwanie kontraktów oraz dofinansowań,
  • nawiązywanie relacji z kontrahentami,
  • wdrażanie i nadzorowanie nowych procedur.

Wymagania:

  • minimum 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem w Hotelu 5 lub 4 gwiazdkowym,
  • szeroka wiedza na temat hotelarstwa,
  • umiejętność zarządzania budżetem,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne,
  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • język angielski na poziomie min. B2.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe z systemem premiowym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą (B2B),
  • pracę w renomowanym 5* resorcie hotelowym,
  • zakwaterowanie i wyżywienie.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Wroclaw (dolnośląskie), Poznan (wielkopolskie), Jaworzno (śląskie)
Pruszków (mazowieckie)
łódzkie (łódzkie)
Bielsko-Biala (śląskie)
Niepołomice (małopolskie)
Warsaw (mazowieckie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie), Gdansk (pomorskie)