Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Export Manager with German

Ref. nr 194098/8735
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko Export Managera odpowiedzialnego za aktywne pozyskiwanie i obsługę Klientów na rynku niemieckim.
Warsaw (Polska)
Location
Sales
Job title
Manager
Position level
permanent
Contract type
Required language
Łukasz Dłuski
Consultant

Opis stanowiska:

  • proaktywne działania sprzedażowe prowadzące do pozyskania nowych Klientów na rynku niemieckim,
  • nawiązywanie współpracy ze sklepami internetowymi, firmami świadczącymi usługę fulfilmentu, właścicielami marek posiadającymi sieć sprzedaży opartą o omnichannel, dystrybutorami opakowań,
  • współpraca z działami produkcyjnymi, konstrukcyjnymi i supply chain w celu realizacji potrzeb klientów,
  • negocjowanie umów handlowych, cen i warunków współpracy,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • analizowanie parametrów raportowanych przez system (sprzedaż, rentowność, stany magazynowe),
  • tworzenie planów rozwoju sprzedaży na podległym terenie,
  • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej na rynku niemieckim w firmie produkcyjnej, poparte samodzielnymi sukcesami,
  • min. 5-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • doświadczenie w branży opakowań będzie dodatkowym atutem,
  • pasji do pracy w dziele sprzedaży i praktycznych umiejętności pozyskiwania nowych klientów,
  • dobra znajomość MS Excel, Word, Power Point, Outlook,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 oraz angielskiego na poziomie B2,
  • prawo jazdy kat. B.

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w korporacji o zasięgu globalnym,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód/laptop/telefon komórkowy),
  • opiekę medyczną w pakiecie rozszerzonym,
  • pełną wyzwań pracę, możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, kontakty międzynarodowe,
  • szkolenia poszerzające i rozwijające kompetencje,
  • niezależność i decyzyjność.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Wroclaw (dolnośląskie), Poznan (wielkopolskie), Jaworzno (śląskie)
Warsaw (mazowieckie)
Warsaw (mazowieckie), Lodz (łódzkie)
Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Rzeszów (podkarpackie)
Warsaw (mazowieckie), Katowice (śląskie), Białystok (podlaskie)
Cracow (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie), Myślenice (małopolskie)