Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Marketplace Business Developer

Ref. nr 193970/8606
Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci sklepów z artykułami sportowymi, poszukujemy kandydata na stanowisko Marketplace Business Developera.
Warsaw (mazowieckie)
Location
Retail, Sales
Job title
Specialist
Position level
permanent
Contract type
English, Polish
Required language
Katarzyna Wręga
Consultant

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych (klientów) w ramach modelu sprzedaży na platformie online marketplace (Decathlon),
  • prowadzenie spotkań, negocjacji i ustalenie warunków współpracy,
  • nadzór nad procesem onboardingu pozyskanych partnerów,
  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami,
  • współtworzenie strategii biznesowej rozwoju Decathlon Marketplace,
  • przygotowywanie raportów i dostarczanie jakościowych danych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu partnerów biznesowych,
  • znajomość modelu biznesowego sprzedaży na platformie online marketplace,
  • znajomość obszaru, rynku e-commerce oraz metod integracji,
  • znajomość podstawowych wskaźników KPI w obszarze digital,
  • znajomość MS Office i Google Workspace,
  • zdolności analityczne,
  • samodzielność i umiejętność trafnego podejmowania decyzji,
  • wysokie zdolności organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów.

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna, kwartalna i roczna),
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • możliwość pracy zdalnej (w przyszłości nie jest wykluczony model hybrydowy),
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop + smartfon),
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pracownicze Plany Emerytalne,
  • zniżka pracownicza na produkty,
  • szereg dodatkowych benefitów pozapłacowych,
  • możliwość testowania produktów,
  • szereg profesjonalnych szkoleń ułatwiających proces integracji, w tym managerskich oraz technicznych dotyczących wybranego sportu.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Wroclaw (dolnośląskie)
Katowice (śląskie)
Cracow (małopolskie), Kielce (świętokrzyskie), Rzeszów (podkarpackie)
Katowice (śląskie), Gdansk (pomorskie)