Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Dyrektor Szpitala

Ref. nr 193926/8576
Dla naszego Klienta, sieci prężnie rozwijających się placówek medycznych, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Szpitala.
Cracow (małopolskie), Nowy Sącz (małopolskie)
Location
Life Sciences
Job title
Director
Position level
permanent
Contract type
Required language
Kinga Derewońko
Consultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie szpitalem oraz dbanie o wysoką jakość usług,
  • realizowanie projektów rozwoju i innowacji w szpitalu,
  • zarządzanie budżetem kosztowo–przychodowym,
  • pozyskiwanie kontraktów, grantów oraz dofinansowań,
  • nawiązywanie relacji z kontrahentami,
  • wdrażanie i nadzorowanie procedur.

Wymagania:

  • minimum 5–letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem,
  • doświadczenie w branży medycznej,
  • umiejętność zarządzania budżetem,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne,
  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z NFZ i Sanepidem.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dostęp do usług medycznych, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Warsaw (mazowieckie), Wroclaw (dolnośląskie), Ciechanów (mazowieckie), Płock (mazowieckie)
Warsaw (mazowieckie), Sulejówek (mazowieckie)